Kalender 2019

 

 

Kalender 2019

 

 

 

Vijver

Kana al

Super Star

Zilv. H.

 

Datum

 

reeks

 

 

 

 

 

 

Zondag

31 maart

Zichem

1 x 3 uur

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

1

 

 

1

Zondag

7 april

Zemst (Molens)

 

11 - 16

 

 

1

 

2

Zondag

14 april

Federatie Zichem

1 x 3 uur

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

Federaal reglement

 

 

1

 

Zondag

21 april

Nat. B wedstrijd Schoonhoven

1 x 3 uur

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

Nationaal reglement

2

 

2

3

Maandag

22 april

Zichem

2 x 3 uur

10 - 13 EN 15 - 18

Zie plaatselijk reglement

3

 

 

4

Zondag

28 april

Rietvoorn Begijnendijk

1 x 3 uur

9 -12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

4

 

 

5

Woensdag

1 mei

De Meren Begijnendijk

2 x 3 uur

10 - 13 EN 15 - 18

Zie plaatselijk reglement

5

 

 

6

Zondag

5 mei

Sportvissers Laakdal

1 x 3 uur

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

6

 

 

7

Zondag

12 mei

Federatie Neerijse

2 x 2,5 uur

10.30 - 17 U

Federaal reglement

 

 

3

 

Zondag

19 mei

Penneke Laakdal

1 x 3 uur

9 -12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

7

 

 

8

Zondag

26 mei

Federatie Aarschot

2 x 2,5 uur

12 - 14.30 EN 15.30 - 18

Federaal reglement

 

 

4

 

Donderdag

30 mei

De Witte Vijvers Baal (Brasemvijver)

1 x 3 uur

9 -12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

8

 

 

9

Zondag

2 juni

Rietvoorn Begijnendijk

1 x 3 uur

9 -12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

9

 

 

10

Zondag

9 juni

Federatie Blauwmolen

1 x 3 uur

9 -12 OF 14.30 - 17.30

Federaal reglement

 

 

5

 

Maandag

10 juni

Heidevissers Baal

2 x 2 uur

13 - 15 EN 16 - 18

Zie plaatselijk reglement

10

 

 

11

Zondag

16 juni

Boorsem - Zuid-Willemsvaart

 

11 - 16

 

 

2

 

12

Zondag

23 juni

Federatie Kasteeltje Overijse

1 x 3 uur

9 -12 OF 14.30 - 17.30

Federaal reglement

 

 

6

 

Woensdag

26 juni

Avondwedstrijd Zichem (begin 18 uur)

1 x 3 uur

18 - 21

Zie plaatselijk reglement

11

 

 

13

Zondag

30 juni

Sportvissers Laakdal

1 x 3 uur

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

12

 

 

14

Zondag

7 juli

De Meren Begijnendijk

2 x 3 uur

10 - 13 EN 15 - 18

Zie plaatselijk reglement

13

 

 

15

Zaterdag

13 juli

Mickey Club - Koppelwedstr. Zichem

2 x 3 uur

10 - 13 EN 15 - 18

 

 

 

 

 

Zondag

14 juli

Barbeque Zichem

1 x 3 uur

9 -12 OF 14 - 17

Zie plaatselijk reglement

14

 

 

16

Zondag

21 juli

Federatie Wijgmaal

1 x 5 uur

12 - 17

Federaal reglement

 

3

7

17

Zondag

28 juli

Nat. B wedstrijd Wijgmaal

1 x 5 uur

12 - 17

Nationaal reglement

 

4

8

18

Zondag

4 augustus

Federatie Ruisbroek

1 x 5 uur

12 - 17

Federaal reglement

 

5

9

19

Zaterdag

10 augustus

G.P. Simmoneke - Koppelwedstr. Zichem

2 x 3 uur

10 - 13 EN 14.30 - 17.30

 

 

 

 

 

Zondag

11 augustus

Vaerenvissers

1 x 3 uur

9 -12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

15

 

 

20

Donderdag

15 augustus

Federatie Zemst

1 x 5 uur

12 - 17

Federaal reglement

 

6

10

21

Zondag

18 augustus

Federatie Tildonk

1 x 5 uur

12 - 17

Federaal reglement

 

7

11

22

Zondag

25 augustus

BK Veteranen - Masters - Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

Zondag

1 september

BK Feeder

 

 

 

 

 

 

 

Zondag

8 september

Zichem

2 x 3 uur

10 - 13 EN 15 - 18

Zie plaatselijk reglement

16

 

 

23

Zondag

15 september

Vaerenvissers

1 x 3 uur

9 -12 OF 14.30 - 17.30

Zie plaatselijk reglement

17

 

 

24

 

21 & 22 sept.

BK Interclub

 

 

 

 

 

 

 

 

28 & 29 sept.

BK Individueel + dames

 

 

 

 

 

 

 

Zondag

6 oktober

Zichem

2 x 3 uur

10 - 13 EN 15 - 18

Zie plaatselijk reglement

18

 

 

25

Zondag

13 oktober

Schulens Meer

 

9 - 14

 

 

8

 

26

Zondag

20 oktober

Paal (Albertkanaal)

 

11 - 16

 

 

9

 

27

Zondag

27 oktober

Veldwezelt (Albertkanaal)

 

11 - 16

 

 

10

 

28